Ak je tovar na sklade, zásielky expedujem obyčajne v ten istý alebo nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky, resp. pripísaní platby na môj účet.

Ak je tovar označený na objednávku, znamená to, že Vám ho po potvrdení objednávky budem šiť. Všetky objednávky sa snažím vybaviť čo najskôr. Váš produkt bude hotový obyčajne do 10 dní alebo aj skôr, ale som mama 2 malých detí a každý deň môže priniesť nejaké prekvapenie. Objednaný výrobok však bude určite hotový a odoslaný najneskôr do 4 týždňov. Samozrejme, budem Vás informovať o približnej lehote vybavenia Vašej objednávky.

Ak Vám tovar alebo oznámenie o uložení zásielky na pošte alebo výdajnom mieste nebolo doručené ani do 5 dní po zaslaní e-mailu, resp. SMS o expedícii, prosím kontaktujte ma a preverím stav Vašej zásielky. Následne Vás budem informovať.

Slovenská pošta

€2,70 – Objednávka je zaslaná ako doporučená zásielka 2. triedy. Doručenie do 2 pracovných dní od podania zásielky.

Packeta/Zásielkovňa

€3,50 – Doručenie do 1-2 pracovných dní na vybrané výdajné miesto vo Vašom okolí. Akonáhle bude tovar pripravený na vyzdvihnutie, dostanete informačnú SMS alebo e-mail. Zoznam výdajných miest

Doprava je účtovaná ako poštovné a balné.

Packeta/Zásielkovňa – Česká republika

€4,50 – Doručenie do 1-2 pracovných dní na vybrané výdajné miesto vo Vašom okolí. Akonáhle bude tovar pripravený na vyzdvihnutie, dostanete informačnú SMS alebo e-mail. Zoznam výdajných miest

Doprava je účtovaná ako poštovné a balné.

Platba vopred prevodom na účet (Pay by square)

Pri platbe vopred na účet Vám zašlem potvrdzujúci e-mail s platobnými informáciami.

IBAN:  SK80 8330 0000 0022 0180 5242

SWIFT: FIOZSKBAXXX

Ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky

Meno majiteľa účtu: Ing. Jaroslava Koštialová

Služba Pay by square:

Do potvrdzovacieho e-mailu Vám bude zaslaný QR kód, ktorý prostredníctvom aplikácie svojej banky v mobile naskenujete a odošlete platbu. Nemusíte vyplňovať žiadne platobné údaje.

Platba na dobierku

€1,20 – Za objednávku môžete zaplatiť pri doručení zásielky Slovenskou poštou alebo na výdajnom mieste Packety/Zásielkovne.