Odstúpenie od zmluvy a vrátenie tovaru

Ak Vám z nejakého dôvodu nesedí zakúpený tovar, môžete nám ho vrátiť do 14 dní od dátumu doručenia. Samozrejme, tovar musí byť nenosený, čistý a nepoškodený, inak vrátenie nemusíme akceptovať.

Tovar spolu s faktúrou alebo kópiou faktúry a vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy zašlite na adresu Ing. Jaroslava Koštialová – J&R e-Media, Radvanská 509/2, 974 05 Banská Bystrica.

Nezabudnite do formulára uviesť číslo účtu, na ktorý Vám najneskôr do 14 dní vrátime kúpnu cenu.

Zabalený tovar odporúčame zaslať ako doporučenú zásielku, prípadne využiť služby Zásielkovne, aby ste mali doklad o odoslaní tovaru. Tovar neposielajte ako dobierku. Nebude prevzatá.

V prípade, že vrátený tovar bude poškodený, prípadne bude zjavné, že bol používaný (s výnimkou vyskúšania), vyhradzujeme si právo znížiť kúpnu cenu vráteného tovaru o hodnotu poškodenia, alebo vrátenie tovaru neakceptovať.

Podmienky odstúpenia od zmluvy sú uvedené v časti 8 Všeobecných obchodných podmienok.


Reklamácia

Záručná doba na naše výrobky je 2 roky. Ak sa stane, že potrebujete reklamovať zakúpený tovar, zašlite nám ho spolu s kópiou faktúry a vyplneným reklamačným formulárom na adresu Ing. Jaroslava Koštialová – J&R e-Media, Radvanská 509/2, 974 05 Banská Bystrica. Reklamáciu sa budeme snažiť vybaviť čo najskôr.

Podmienky reklamácie sú uvedené v časti 7 Všeobecných obchodných podmienok.